İade Koşulları

Üye girişi yapılarak verilen siparişlerde, "hesabım" sayfası "siparişlerim" adımında kolay iade talebi oluşturabilir ve iade durumunuzu takip edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde vizyonbilgisayar’a 0216 550 43 00/01 no'lu müşteri hizmetlerimizden veya info@vizyonbilgisayar.com adresinden başvuruda bulunarak aşağıda belirtilen koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

• İadeler mutlak surette orijinal ambalajı ve faturası (faturanın tüm nüshaları) ile birlikte yapılmalıdır.
• İade edilecek ürünün orjinal ambalajı yırtılmamış ve zarar görmemiş olmalıdır.
• İade edilecek ürün iade kuralları gereği kesinlikle kullanılmamış olması gerekmektedir.
• Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
• Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

vizyonbilgisayar.com, üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibi durumlarla karşılaştığı hallerde ürünü iade almama ve bedelini iade etmeme hakkına sahiptir.

Üretimden kaynaklanan hata veya kusur bulunması, tarafımızdan hatalı ürün,  gönderimi gibi sorunlarda vizyonbilgisayar.com Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanız durumunda iade etmek istediğiniz ürün anlaşmalı kargo firması olan Kargo Şirketi aracılığı ile  alınır. Gerekli değişim ve iade işlemi ücretsiz olarak yapılır.

0216 550 43 00/01 no'lu telefondan hafta içi 09:30-18:30 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayarak vizyonbilgisayar.com Müşteri Hizmetleri üzerinden iade ve değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz

E-Posta Aboneliği

Email listemize kaydolarak tüm gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin