Ürün Kodu: I5-11400F
Intel Core i5 11400F 2.6GHz 6 Çekirdek 12MB Önbellek 14nm Soket 1200 11. Nesil İşlemci
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Stok Yenilendiğinde İlk Sizin Haberiniz Olsun!
Stok Listesinden çıkar
Gelince Haber Ver
Ürün Bilgileri
Teknik Özellikler
Değerlendirmeler
Kargo ve Teslimat
Taksit Seçenekleri
Ürünlerimiz eğer
saat 14:00'a kadar
sipariş verirseniz
aynı gün
daha geç
sipariş verirseniz
bir sonraki iş günü
kargoya verilmektedir.
Teslimatlar
şehir merkezlerine
1-3 gün
arasında sürebilmektedir.
İlçelerde
ise bu günlere
1 ila 5 gün
arasında ilave süreç eklenebilmektedir.
BENZER ÜRÜNLER
Bu ürüne bakanların incelediği benzer ürünler
AMD Ryzen 5 5500 3.6GHz 16MB Soket AM4 65W 7nm Tray İşlemci