Toplam 1000 Üründe sayfada bulnan 25

NTBZCOOLERDEE102

Deep Cool U PAL Notebook Soğutucu

154.79TL
HEDIYE0000260

MSI Gaming Sırt Çantası 15.6

278.62TL
HEDIYE0000263

MSI Gaming Sırt Çantası 17.3

299.25TL
NTBZCANTAPLM0035

PLM Worldcase 15.6 Notebook Çantası

111.45TL

Notebook Aksesuarları

Notebook (laptop) aksesuarları; notebook soğutucuları, notebook çantaları, notebook şarjları, notebook hoparlörleri vb. ürünleri kapsamaktadır. Günümüzde laptoplar; hem iş hem hobi amaçlı yanımızda taşıdığımız cihazların başında geliyor. İşlerimizi yapmak, oyun oynamak, film izlemek, müzik dinlemek, sunum yapmak gibi bir çok aktivitede, olmazsa olmazlarımızdan biri notebooklar. Tabi bu cihazlardan daha fazla verim almak yada daha az hasar görmelerini sağlamak için bazı ek aksesuarlara ihtiyaçlarımız vardır. Bunlardan birkaçını sizler için derledik.

Notebook Çantaları

Dizüstü bilgisayarları güvenli bir şekilde taşımak için en gerekli aksesuarlardan biri çantalardır. Yaşam tarzınız, günlük alışkanlıklarınız, düzenli olarak taşımanız gerekenler, ne tür bir işte çalıştığınız , stil tercihleriniz vb. nedenler çanta seçiminizde önemlidir. Kendinizi yansıtmanın yanı sıra dizüstü bilgisayarınızı sarsıntılardan ve dışarıdan gelebilecek darbelerden korur. Bunun yanı sıra ekstra çanta taşımak istemeyebilir ve diğer aksesuar yada taşıdığınız gereçleri mevcut olan ek bölmelere yerleştirebilirsiniz. Elde yada sırtta taşınan veya çekçekli modelleri mevcuttur. Notebook çantaları sayesinde, bilgisayarınızı kolayca taşıyabilir, bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlarda dağınıklıklardan kurtulabilirsiniz.

Notebook Soğutucuları

Notebook Soğutucuları, laptop yada dizüstü bilgisayar olarak adlandırdığımız cihazımızın fazla ısınmadan kaynaklı sorunlarını çözmek için üretilmiş bir aksesuardır. Kısaca notebook soğutucuları ile harici olarak bilgisayarınızın ısınmasını önlersiniz. Notebook soğutucusu kullanmak, dizüstü bilgisayarınızın performasını önemli ölçüde arttırır. Laptop soğutucuları, ekstra fanlar ile cihazınıza ekstra serinlik ve hava sağlar. Satın alırken dikkat etmeniz en önemli nokta, notebook'unuza uygun boyutta bir soğutucu almaktır. Özellikle sıcak havalarda daha fazla ısınan notebook'unuzun zarar görmemesi için en iyi tercih notebook'unuz ile uyumlu bir soğutucu satın almaktır.