Toplam 1000 Üründe sayfada bulnan 32

MICA4THS30000010

A4 Tech HS-30 Mikrofonlu Kulaklık

75.33TL

Mikrofon ve Kulaklıklar

Mikrofon, bilgisayarların ses girişi yardımıyla kullanılan ve bilgisayara dış ortamdan ses aktarmaya yardımcı olan bir donanımdır.
Kulaklık, bundan yıllar önce hayatımıza ilk defa orduların radyo sinyallerini kontrol etmesiyle giriş yapmış ve daha sonradan MP3 playerlar yardımıyla müzik dinlemek ve daha iyi bir ses kalitesi elde etmemiz için kullanılmaya başlanmış olan minik hoparlör diyebileceğimiz ses sistemleridir.

Günümüzde iş görüşmelerinin bile internet üzerinden yapıldığını düşünürsek, mikrofonlu kulaklıklar rahat ve kaliteli görüşmeler için en iyi çözüm.
Özellikle oyun oynamayı sevenlerin, en önemli ekipmanları arasında yer alan mikrofonlu kulaklıklar, birbirinden farklı modelleri ile kullanıcıları bir karar verme konusunda bir çıkmaza sokuyor.
Müzik dinlerken, film izlerken, oyun oynarken, sevdiklerimizle yada iş görüşmesi yaparken, en ihtiyacımız olan ekipman, kulaklık. Kablolu, kablosuz modeli, büyük ebatlarda olanları, kulak içi modelleri, mikrofonlu olması gibi bir çok seçenek mevcut. Seçim yaparken; pahalı yada ucuz olmasına değil, kullanım amacınızı düşünerek hareket etmelisiniz. Dayanıklı ve kaliteli maddelerden yapılan kulaklığı tercih etmeli ve kafa yapınıza uygun olup olmadığını kesinlikle test etmelisiniz. Oyuncu kulaklıklarını normal kulaklıklardan ayıran en belirgin fark, seslerin daha gerçekçi olmasıdır. Oyun zevkinizden mahrum olmamanız için bazı kriterleri gözden geçirebilirsiniz. Oyun içi haberleşmenizi ve konuşmanızı sağlayacak olan mikrofonun tak çıkar model olmasını mı yoksa sabit olmasını mı tercih edersiniz ? Kablolu bir kulaklık tercih ediyorsanız, kablonun uzun olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer kablosuz bir kulaklık kullanmak isterseniz, şarj süresini, bluetooth özelliklerini incelemenizi öneririz. Uzun süreli kullanımlarda sizi yormayacak, kulak ve başı sıkmayacak, dayanıklı ve hafif bir ürünün oyun kalitenizi arttıracağını hatırlatmak isteriz. Seçiminize göre kulak üstü, kulak içi veya kanal içi olabileni farklı marka ve modellerdeki ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.