Toplam 1000 Üründe sayfada bulnan 32

All in One PC

All in One Pc; hepsi bir arada masaüstleri olarak da bilinen bilgisayarlardır. Yer problemini de ortadan kaldıran All in One PC'ler (AIO), harici kasa olmadan, bütün teknik donanımı LCD monitörün içinde barındırır. Gelişen teknoloji ile birlikte; anakart, işlemci, ekran kartı gibi dahili bileşenlerin boyutları küçültüldü ama daha hızlı çalışmaları, buna bağlı olarak daha iyi performans vermeleri sağlandı.

Kablo sorununu da ortadan kalkmasını sağlayan All in One Pc'ler, son bir kaç yıldır oyuncuların da tercihi. Üstelik kablosuz mouse ve klavye ile bütün kalabalıklığa çözüm bulmuş oluyorsunuz. Dizüstü bilgisayarlara göre daha büyük ekrana sahip olan All in One Pcler ile masa üstü bilgisayarlarla yaptığınız bütün işleri yapabilir, fotoğraf ve videolarınızı düzenleyebilir üstelik oyun da oynayabilirsiniz. Dokunmatik ekran, katlanabilir ekran, ekran boyutu ve donanım özellikleri gibi çeşitliliği mevcuttur. Apple, Lenovo, HP, Asus gibi markaları kullanıcılara sunan Vizyon Bilgisayarda bütçenize en uygun All in One Pc'yi bulabilirsiniz.

Öncelikle adından da anlaşıldığı üzere hepsi bir arada bilgisayarlar yer problemini ortadan kaldırır. Böylece daha geniş çalışma alanına sahip olursunuz. Harici kasalı masaüstü bilgisayarlardaki dezavantaj kablo sorunudur, all in one pc ile bu soruna da çözüm bulmuş olursunuz, çünkü güç kablosu dışında ekstra kabloya ihtiyacınız yoktur. Ağırlığı kasaya göre daha hafif olduğundan, özel taşıma çantası ile kolayca taşınabilir. Enerji tüketimi normal bilgisayarlara göre daha azdır. Profesyonel görünüşe sahip olan All in one pclerin kendi recovery yapısı vardır. Bilgisayar işletim sisteminde herhangi bir problem çıkarsa recovery sayesinde dosyalarınızı koruyarak geri dönüş sağlayabilirsiniz. Çalışma sesi yok denecek kadar azdır, ısınma problemi yaşanmaz.