Ürün Kodu: XG32UCWG
ASUS 32" ROG Strix OLED XG32UCWG 165Hz (330Hz 1080p) 0.03ms FreeSync Premium Pro G-Sync 2160p HDR WOLED Dual Mode Gaming Monitör
    Ürün stokta bulunmamaktadır. Stok Yenilendiğinde İlk Sizin Haberiniz Olsun!
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    ROG Strix OLED XG32UCWG oyuncu monitörü ―32-inç (31,5-inç izlenebilir alan) 4K TrueBlack Glossy™ OLED, Çift Mod (4K@165Hz, FHD@330Hz), 0,03ms (GTG), G-SYNC® Uyumluluğu, Özel Soğutma Bloğu, OLED Care Pro, Neo Yakınlık Sensörü, VESA DisplayHDR™ 400 True Black, Oto KVM, USB Type-C®
    • Çok yönlü çift moda (4K@165 Hz, FHD@330Hz) sahip 32 inçlik 4K (3840x2160) TrueBlack Glossy™ WOLED oyuncu monitörü.
    • Özel TrueBlack Glossy™ panel, bulanık olmayan bir yüzey ve net görseller ortaya koyar.
    • DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI® 2.1 ve 15W Güç Dağıtımı ile USB-C® içeren kapsamlı bağlantılar.
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    TEK MONİTÖR, SONSUZ DENEYİM
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    ROG Strix OLED XG32UCWG, 32 inç 4K TrueBlack Glossy™ WOLED oyuncu monitörüdür ve son derece net görüntüler sunar. Ayrıca, 4K@165Hz ile FHD@330Hz arasında sorunsuz geçiş yapabilen çok yönlü çift mod özelliğine sahiptir. ASUS OLED Care Pro yazılımına dahil Neo Yakınlık Sensörü barındıran monitör, görüntü yanması riskini azaltmak için kullanıcının monitör başında olmadığını anlayarak ekranı karartır. Ayrıca, XG32UCWG kompakt standı sayesinde masa alanında çok az yer kaplar. Ürün, DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI® 2.1 ve 15 watt güç dağıtımıyla USB-C® içeren kapsamlı farklı bağlantı seçenekleri ortaya koyar.
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Süper Net Görseller
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Özel TrueBlack Glossy™ OLED
    Parlak WOLED
    TrueBlack Glossy™ WOLED
    Yarı Parlak QD-OLED
    Çığır Açan Çift Mod Özelliği
    ROG Strix OLED XG32UCWG, çift mod özelliği ile benzersiz bir esneklik sunarak kullanıcıların hızlı aksiyon için yenileme hızına veya sürükleyici görseller için yüksek çözünürlüğe öncelik vermelerini sağlar. Kısayol tuşuna basarak, AAA oyunlar için büyüleyici 4K@165Hz görüntüler ile FPS oyunları için son derece hızlı FHD@330Hz arasında anında geçiş yapabilirsiniz.
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Clear Pixel Edge
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    OLED Avantajları
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    ASUS OLED CARE PRO
    Neo Yakınlık Sensörü
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Piksel Temizleme
    *Piksel temizleme işleminin kesintiye uğramaması için güç kablosunu prizden çıkarmayın.
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Ekran Hareketi
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Ekran Koruyucu
    İki dakikalık inaktivite sonrası ekran parlaklığını otomatik olarak kısar.
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Logo Parlaklığı Ayarlama
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Görev Çubuğu Algılama
    Görev çubuğunu dinamik olarak algılayarak parlaklığı azaltır ve ekran yanması riskini düşürür.
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Bölgesel Işık Kısma Kontrolü
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Genel Işık Kısma Kontrolü
    Ekran yanması riskini azaltmak için ekranın genel parlaklığını dinamik olarak ayarlar.
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Hedef Modu
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Dayanıklılık için Tasarlandı
    Üstün OLED Monitör
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    ROG OLED Anti-Flicker
    *Videolar, açıklama amacıyla simüle ve dramatize edilmiş olabilir.
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    Kompakt ve Ergonomik Tasarım
    ROG Strix OLED XG32UCWG
    En-Boy Oranı Kontrolü
    1080P monitörlere alışkın olan rekabetçi oyuncular için XG32UCWG, 24,5 inç (espor modu) veya 27 inç olacak şekilde ayarlanabilir. Bu ayarlara ek olarak farklı görsel modları da mevcuttur.