Sipariş ve Teslimat Bilgileri

1-3 iş günü içinde teslimat

vizyonbilgisayar.com'dan vermiş olduğunuz siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir ve kargo bilgileri e-posta adresinize gönderilir. Teslimat süreleri iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde yurtiçi Kargo’ya teslim edilerek; sigortalı olarak gönderilir.

K.K.T.C.'ye gönderim yapılmamaktadır.

Her zaman sipariş verebilirmiyim ?

vizyonbilgisayar.com'dan resmi tatiller dahil, istediğiniz gün ve saatte sipariş verebilirsiniz. Ancak siparişleriniz mesai saatleri içerisinde hazırlanır. Kredi Kartı ile yapılan siparişler hemen işleme alınır ve ürünler hazırlanır. Havale/EFT ile ödeme yapılan siparişler ise ödeme tarafımıza ulaşdıktan sonra işleme alınır. Siparişinizin zamanında hazırlanıp tarafınıza ulaştırılabilmesi için siparişin ve ödemenin aynı gün içerisinde yapılması gerekmektedir.

Teslimat Süresi

Haftaiçi, saat 16.00’ya kadar verdiğiniz siparişleriniz, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Haftaiçi saat 16.00’dan sonra verdiğiniz siparişleriniz, bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Haftasonları ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişleriniz ise, takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Olası sorunlar halinde tarafınıza bilgilendirme e-postası gönderilecektir. Her türlü soru ve sorunlarınız için 0216 5504300/01 no'lu numaradan arayarak bildirimde bulunmanızı rica ederiz.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi teslim almadan önce, paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse, paketi size teslim eden kargo yetkilisine tutanak tutturup paketi teslim alabilir veya paketi teslim almadan iade edebilirsiniz. Teslim alınmayan kargolar için Vizyon Bilgisayar Müşteri Hizmetleri'ni 0216 5504300 no'lu numaradan arayarak bildirimde bulunmanızı rica ederiz.

 

Siparişinizi takibi

Siparişinizi kargoya teslim ettikten sonra e-posta adresinize bir kargo takip numarası gönderiyoruz. Bu kargo takip numarası ile yurtiçi üzerinden detaylı olarak gönderiyi takip edebilirsiniz.

Ayrıca vizyonbilgisayar.com'dan ana menüde “Hesabım” butonunu tıklayıp “Siparişlerim” i seçtiğinizde açılan sayfada siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz

Sitemiz ve ürünlerimizle ilgili bilgilerin mailinize gelmesi için:

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi arası her gün 09:00-19:00
Müşteri Hizmetleri : 0216 550 43 00/01

Adresimiz

Rıhtım Cad.Başçavuş Sk. Yazıcıoğlu İş Hanı K:2/34
Kadıköy / İSTANBUL

Vizyon Bilgisayar © 2005 - Her hakkı saklıdır.