Hakkımızda

Vizyon Bilgisayar,

Teknoloji, ihtiyaçtan öte artık vazgeçilmez bir gereklilik! Teknoloji kullanıcısının aradığıysa en son teknolojiyi en uygun fiyata, en iyi teknik servis hizmeti ve en güvenilir garantiyle almak.

2005 yılında Kadıköy'deki merkezinde başlayan yolculuğunu bugün siz değerli müşterilerimize daha iyi bir Hizmet sunabilmek için her geçen gün artan iş hacmiyle daha ciddiyet ile çalışmaktayız.

Biz Vizyon Bilgisayar olarak notebooktan, telefona, fotoğraf makinesine, küçük ev aletlerinden bilgisayar donanımlarına, ofis gereçlerinden telekomünikasyon ürünlerine teknoloji adına ihtiyaç duyulan her şeyi birbirinden farklı tüketici avantajlarıyla müşterilerimize sunuyoruz.
Vizyon Bilgisayar  yüzlerce marka ve binlerce seçenek arasından 7'den 70'e herkesin kendisine uygun bir seçeneği bulabileceği bir adres olmanın yanında, tüketiciye; seçtiği ürünle sadece teknoloji değil, en ekonomik fiyat, en hızlı teknik servis hizmeti ve en uzun satış garantisi gibi avantajlar sunan bir markadır.

Vizyon Bilgisayar  müşteri memnuniyeti daima önce gelir!
Bunun için biz müşterilerimize, en bol çeşitte, en uygun fiyatlı teknoloji ve ürünleri yakından tanıyan ve beklentiler doğrultusunda tüketiciyi en iyi şekilde yönlendirecek güler yüzlü satış ekibimizle sunarken hangi şehirde, hangi ilçe olursa olsun kusursuz bir alışveriş  deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.
Bugün Türkiye geneline yayılmış e-alışveriş sitelerinde teknolojinin en hesaplısı olmaya devam edeceğiz. 

Sitemiz ve ürünlerimizle ilgili bilgilerin mailinize gelmesi için:

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi arası her gün 09:00-19:00
Müşteri Hizmetleri : 0216 550 43 00/01

Adresimiz

Rıhtım Cad.Başçavuş Sk. Yazıcıoğlu İş Hanı K:2/34
Kadıköy / İSTANBUL

Vizyon Bilgisayar © 2005 - Her hakkı saklıdır.